Jutro kolejne zawody spławikowe z cyklu GPO Wrocławia.

Mistrzostwa Polski w wędkarstwie spławikowym seniorów 19-21.08.2016

Zdjęcia sobota Link
Zdjęcia niedziela Link
Wyniki generalne Link
Grand Prix Polski Bydgoszcz 24-27.06.2016

Fiume I miejsce seniorów, II miejsce U23, II miejsce kobiet, III miejsce drużynowo .
Wspólne cztery dni wielkich emocji i przywiezione cztery puchary po długim czasie główny zwycięzca zawodów Rafał Bielewicz udowadnia, że to nie przypadek.
Wyniki Link
Mistrzostwa Okręgu Wrocław 11-12.06.2016 Karłowice

Mistrzem Okręgu Wrocław na rok 2016 w seniorach kolejny raz został Rafał Bielewicz - FIUME

Całość link
Drugie zawody z cyklu GPO Wrocław 22.05.16.

Drugie zawody z cyklu GPO Wrocław na kanale powodziowym w dniu 22.05.16.
Nasza drużyna Fishing24 W składzie junior Ożga Bernard Jakub (D) oraz seniorzy Suwada Robert(A), Bielewicz Rafał(B), Bartkiewicz Jarosław(C) zdobyli 1,1,2,1 punktów co zapewniło zwycięstwo.
Wyniki Link
Grand Prix o Puchar Bełchatowa - Zbiornik Słok, 6-8 maj 2016

Wyniki Link

Zdjęcia Link
Weekend majowy na Słoku - trening przed GPP

W trzy dni organizowane zostały zawody komercyjne na zbiorniku Słok w Bełchatowie.
Pierwszy dzień Sensas challenge 30.04 wygrał Pawlak Arkadiusz oraz 1.05 wygrał Tomczak Sławomir łowiąc ponad 22 kg ryb.
2.05 odbyły się zawody eliminacyjne Robinson Super Cup które wygrał Bielewicz Rafał łowiąc ponad 19 kg ryb!

Na zdjęciu obok Bielewicz Rafał Team Fiume.

Zawody eliminacyjne to dobry sprawdzian przed Grand Prix Polski które odbywać się będą już od 6.05.16 do 8.05.16